Чиполлінo. 01.03.2020. Велика cцена ХНАТОБ

Це був чудовий "Чіполліно"! Без перебільшення - найулюбленіша вистава всіх глядачів у всьому світі! А цього разу він вийшов особливим: у ролі хлопчика-цибулинки Чиполліно на сцену вийшов соліст Національної опери України Марат Рагімов. Це зараз він провідний танцівник Київської сцени, а ми його знаємо як нашого учня, і так тепло в душі від усвідомлення того, що напевно ми правильно вирощуємо артистів балету – вони не забувають рідної школи та із задоволенням танцюють на рідній сцені.

А ще партію графа Вишеньки виконав Євген Оганян, нині студент Київського хореографічного училища. І це була одна з небагатьох вистав, у яких виконавці цих двох партій так підходили одна одній!

Пустотлива Редиска - учениця 8 класу школи Даша Лебідь. Чарівна Магнолія – учениця 9, випускного класу – Марія Бершова. Графіні Вишні – Влада Гладка (8 клас) та Даша Костіна (9 клас).

Окремо треба сказати про виконавця партії Синьйора Помідора – артиста балету ХНАТОБ, педагога школи та нашого учня – Назара Дурдиєва. А неповторний Принц Лимон – учень школи, артист балету ХНАТОБ, тато однієї з наших учениць – Артем Рязанов.

Загалом один із найцікавіших складів виконавців радував нас своєю майстерністю, енергетикою та подарував чудовий настрій та віру в те, що все у нас з вами буде добре!