Четверг, 28 января 2021 17:55

Петрова Світлана Володимірівна - педагог класичного танцю та сценічної практики

О сколько балерин нам чудных
Готовят педагога дух
И опыт, сын всех партий трудных
И Гений, вариаций друг.
На славу Пушкіна, безумовно, ми не претендуємо, а от на звання найкращого педагога класичної хореографії для Світлани Володимирівни Петрової навіть дуже хочемо!
Якщо, як кажуть, Короля робить почет, то педагога роблять його учні та випускники. А тут вже Світлана Петрова має чим пишатися. Чого тільки вартий її останній випуск – усі дівчатка, хто хотів будувати кар'єру балерини вступили до хореографічних училищ. У Харківському хореографічному вони ще на останньому курсі, а Ось у Мінському вже 2 її учениці випустилися і запрошені на роботу: одна до Великого театру Білорусі (Анастасія Білоконь), де танцює в кожній з репертуарних вистав, друга – Дар'я Ситник – до Білоруського державного академічного. музичний театр, де вже станцювала Одетту/Оділію У «Лебединому озері» та Машу у «Лускунчику». Роком раніше з Київського хореографічного училища вийшла Анастасія Мільяченко, вона була прийнята в трупу балету імені Л. Якобсона (Санкт-Петербург), встигла за перший рік у театрі станцювати Машу в «Лускунчику» на сцені Маріїнського театру.
Та й попередні випуски не менш зоряні: хтось із дівчаток танцює у найкращих балетних трупах, хтось, натхненний талантом педагога, викладає класичну хореографію у найрізноманітніших куточках світу. У будь-якому разі унікальний педагогічний дар Світлани Володимирівни дає кожній її ученицям приголомшливий потенціал!
Не варто забувати, що тільки людина, що пройшла через сцену, яка відчула на собі всі тонкощі створення балетних образів, усі стадії підготовки партій, варіацій може стати блискучим педагогом! Глядач, який прийшов на спектакль, не вибачає халтури. І це ніби то всі знають, але тільки той, хто сам пройшов через оцінку своєї роботи глядачем, може це правильно донести учням.
Вкотре дякуємо провидінню, що всі найкращі фахівці зібралися під дахом Харківської хореографічної школи!